Bygg og hageanlegg

Bygg og hageanlegg

Oppføring av nybygg –
innredning av boliger og leiligheter

Om oss

Bygg og Hageanlegg AS ble etablert i 2010 og sysselsetter 50 ansatte. Vi er eid av Hellvik Hus og er et selskap i Hellvik Gruppen.

Vi leverer entrepriser til entreprenører og profesjonelle utbyggere. Vi har løsninger for innredning av boliger og leiligheter samt oppføring av nybygg.

Hvor er vi

Vi betjener følgende regioner:

– Oslo
– Viken

Vi kan også levere i Vestfold og Telemark, Agder, Rogaland, Vestlandet og Innlandet.

Service

I tillegg har vi en service avdeling som kan levere mindre byggeprosjekter som garasjer, byggeprosjekter i hage og ulike mindre serviceoppdrag direkte til privatkunder.

Ta kontakt med oss på
post@byggoghageanlegg.no eller på
service@byggoghageanlegg.no.

Medarbeidere

Noen av våre medarbeidere i administrasjonen.

Hellvik Hus Øst Ole Magnus Huser Profil

Ole Magnus Huser

Daglig leder

971 07 616
ole.huser@hellvikhus.no

Driftsleder Alf Rune Lind

Alf Rune Lind

Drifts leder

932 40 697
alf.rune@byggoghageanlegg.no

Serviceleder Martin Løften Nordheim

Martin Løften Nordheim

Serviceleder

977 05 351
martin@byggoghageanlegg.no

Simona Kålhus

Simona Kålhus

HR sjef / Prosjektleder

454 05 095
simona@byggoghageanlegg.no

Prosjektleder Stian Tveit

Stian Tveit

Prosjektleder

454 06 076
stian@byggoghageanlegg.no

Vladimir Buzinov

Vladimir Buzinov

Prosjektleder

968 11 844
vladimir@byggoghageanlegg.no

Roberta Vaitkuviene

Roberta Vaitkuviene

Kontormedarbeider

403 42 564
roberta@byggoghageanlegg.no

Prosjekter

Et lite utvalg av hva vi har bygget